54,90 

Pakiet: Pięć gwiazdek dla Ciebie / Wszystko skończy się dobrze

Autor

Typ okładki

miękka

Wymiary

135×215

EAN

9788381397841

Liczba stron

912

Data wydania

2020-11-12

Podziel się

Pięć gwiazdek dla Ciebie

Istnieje prosta recepta na dobre życie: trzeba jedynie unikać tego, co złe.
Konrad jest o tym przekonany, bo spotkało go już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia, pisząc recenzje produktów. W życiu prywatnym również ocenia wszystko liczbą gwiazdek: sprawną kasjerkę, letnią kawę… i Pię – nową wychowawczynię swojej córki. Za ładna, zbyt niepewna siebie, nie nadaje się do zawodu nauczyciela. Tylko dwie na pięć możliwych gwiazdek.
Kiedy Pia się o tym dowiaduje, chce mu dać nauczkę. Wkrótce nadarza się idealna sytuacja, ponieważ Konrad zostaje wybrany na nowego przewodniczącego rady rodziców. Nauczycielka zrzuca więc na niego uciążliwe zadania, które każdego przyprawiłyby o mocny ból głowy.
Relacja pomiędzy nimi ulegnie jednak diametralnej zmianie, gdy jeden z uczniów zacznie być prześladowany… i to właśnie Konrad nieoczekiwanie przybędzie mu z pomocą.
Wszyscy szybko przekonują się, że choć to wygodne, w życiu potrzeba czegoś więcej niż pięciogwiazdkowego systemu ocen.

Wszystko skończy się dobrze

Ella uwielbia baśnie.
A jeszcze bardziej szczęśliwe zakończenia. Na świecie jest wystarczająco dużo złego, po cóż więc komu historie, które strasznie się kończą? Ella po prostu pisze je na nowo i wymyśla dla nich piękniejsze, a raczej właściwe zakończenia.
Oscar jest smutny.
Ale sam o tym nie wie. Spotyka jednak Ellę, która chce, żeby i dla niego wszystko dobrze się skończyło. Lecz czy można tego dokonać? Podarować komuś innemu happy end? I co zrobić, jeśli ta osoba wcale tego nie chce?
Czarująca opowieść o losie, bajkowych spotkaniach oraz pytaniu, czy każda historia musi się dobrze kończyć.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet: Pięć gwiazdek dla Ciebie / Wszystko skończy się dobrze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *