59,90 

Zimowy ogród (ekskluzywna edycja)

Wydanie: Książka
Edycja: ekskluzywna
Wymiary: 140x220
Autor

Tłumaczenie

Joanna Puchalska

Typ okładki

twarda

Wymiary

140×220

EAN

9788381397360

Liczba stron

424

Data wydania

2020-11-12

Seria

Podziel się

Ekskluzywna edycja oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu.

Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła – epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci.

Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć.

Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zimowy ogród (ekskluzywna edycja)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *