Aktualności

csm_d49ede50cd_01_8ef1bef975

Dziewczyna z pociągu, światowy bestseller, ukazuje się po polsku. Autorka powieści Paula Hawkins w rozmowie z miesięcznikiem Uroda Życia o tym dlaczego podgląda ludzi i czego ją nauczyło pisanie romansów.

Dziewczyna z pociągu to najszybciej sprzedający się debiut dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku. Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuje tę książkę. Miliony egzemplarzy sprzedanych na całym świecie. Powieść ukaże się w 44 krajach. Premiera w Polsce już 21 października!

Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa, że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni. I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza.

Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu. 

Znakomity thriller. Nie mogłem się oderwać przez całą noc. 

Stephen King