Wydawnictwo Świat Książki zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowy wakacyjny konkurs z Santą Montefiore, autorką bestsellerowych powieści, które podbiły serca czytelników na całym świecie. Konkurs rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2024 roku.

Santa Montefiore to jedna z najpopularniejszych pisarek współczesnej literatury obyczajowej, której książki przenoszą czytelników w magiczne światy pełne emocji, tajemnic i miłości. Teraz, dzięki Wakacyjnemu konkursowi z Santą Montefiore, masz szansę wygrać wyjątkową nagrodę i jeszcze głębiej zanurzyć się w historie tej utalentowanej autorki.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Kup dowolną książkę Santy Montefiore – W okresie trwania konkursu, kup dowolną powieść Santy Montefiore w wybranej księgarni stacjonarnej Świat Książki. Zachowaj paragon.
  2. Zrób kreatywne zdjęcie – Uwiecznij swoją nową książkę w letniej scenerii. Może to być plaża, ogród, park – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!
  3. Opublikuj zdjęcie – Umieść swoje zdjęcie na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #WakacjezSantaMontefiore i oznacz profil @wydawnictwo_swiatksiazki lub FB Wydawnictwo Świat Książki. W opisie zdjęcia napisz, co najbardziej podoba Ci się w twórczości Santy Montefiore i dlaczego to najlepsza lektura na wakacje.
  4. Wyślij pełne zgłoszenie konkursowe na promocja@swiatksiazki.pl najpóźniej 31.08.2024 r.

Nagroda

Bon wakacyjny o wartości 5000 PLN na wybraną przez Ciebie destynację ważny przez 12 miesięcy.

Regulamin konkursu dostępny (tutaj) oraz u sprzedawcy przy kasie.

Wysłanie zgłoszenia konkursowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach opisanych w Regulaminie.