34,99 

Jak wykorzystywać prawa umysłu (okładka miękka)

Wydanie: Książka
Typ okładki: miękka
Autor

Tłumaczenie

Ewa Westwalewicz-Mogilska

Typ okładki

miękka

Wymiary

125×185

EAN

9788382899641

Liczba stron

336

Data wydania

2024-03-13

Podziel się

„Jak wykorzystywać prawa umysłu” to jedna z najlepszych książek doktora Murphy’ego, dorównująca jego klasycznej ,,Potędze podświadomości”. Wyjaśnia różnicę między umysłem świadomym i podświadomym oraz sposób, w jaki oba współpracują, tworząc rzeczywistość człowieka.

Podobnie jak w innych książkach Murphy’ego, podane są przykłady tego, jak ludzie pokonywali problemy lub urzeczywistniali swoje pragnienia, zmieniając zdanie poprzez wiarę, afirmację i wizualizację. Rozdziały dotyczą uzdrawiania, modlitwy, nastawienia na duchowość, kreatywności myśli, znaczenia zła, sensu życia, kontrolowania własnych lęków, mocy sugestii oraz małżeństwa, seksu i rozwodu.

Autor swoim bardzo czytelnym i wciągającym stylem pokazuje, jak używać obu faz umysłu synchronicznie, harmonijnie i spokojnie, aby wprowadzić do naszego życia równowagę, zdrowie i obfitość. Wyjaśnia również, że wypowiedzi biblijne to przypowieści, alegorie, metafory, porównania i tajemnicze wypowiedzi, dlatego nie należy ich rozumieć dosłownie. Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy jesteśmy dziećmi nieskończoności, urodzonymi, aby zwyciężać i żyć w radosnym oczekiwaniu na to, co najlepsze.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak wykorzystywać prawa umysłu (okładka miękka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *