37,90 

Miłość w cieniu wojny (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Zofia Kunert

Formaty

epub, mobi

EAN

9788382890686

Data wydania

2024-04-10

Podziel się

Poruszająca fabuła wojenna.

Rok 1943. Na przeciwległych krańcach Europy dwie młode kobiety zmagają się z trudami wojny nie wiedząc, że kochają tego samego mężczyznę.

Anglia. Pomimo cudzoziemskiego pochodzenia i faktu, że jest kobietą, Vee Katchatourian zostaje pilotem RAF. Determinacja często skłania ją do brawury. W czasie awaryjnego lądowania poznaje mężczyznę, Stefana Bergela – a to przypadkowe spotkanie odmieni jej życie.

Poznań (Posen). W okupowanej Polsce Eva Hartman lawiruje, jak potrafi – w kontaktach z oficerami SS wykorzystuje pozycję volksdeutscha, a w tajemnicy pomaga AK i używa spolszczonej wersji imienia – jest Ewą. Jej ukochany Stefan Bergel zaginął, a ona wie tylko, że na początku wojny został pojmany przez Sowietów. Szukając go, Ewa nawiązuje romans z oficerem SS…

Ewa i Vee nie wiedzą, że Stefan zbiegł z niewoli – wykorzystując okazję, której do końca życia nie będzie potrafił sobie wybaczyć. A teraz ma tylko jeden cel: obnażyć prawdę o zbrodni katyńskiej.

Nie wie, że narazi obie kobiety na wielkie niebezpieczeństwo. Trzy życia odmieni w ułamku chwili jedna niewłaściwa decyzja.

Powieść historyczna w najlepszym wydaniu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Miłość w cieniu wojny (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *