Łukasz Orbitowski

Wydawnictwo Świat Książki oraz Łukasz Orbitowski po raz kolejny starają się wspomóc ogarniętą wojną Ukrainę. W księgarni Świat Książki została uruchomiona specjalna sprzedaż książek krakowskiego pisarza – Kult i Święty Wrocław. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przekazany na konto Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Łukasz Orbitowski zrzekł się tantiem, a wydawnictwo Świat Książki zrezygnowało z zysku, by wspomóc najbardziej potrzebujących w tej agresywnej wojnie. Pisarz jak zawsze nie zawiódł i w charakterystycznym dla siebie stylu, przekonuje w filmie opublikowanym w social mediach wydawnictwa, że warto pomagać.

Książki dostępne wyłącznie w księgarni internetowej Świat Książki:

Kult
Święty Wrocław

Świat Książki dla Ukrainy!

Wcześniej autor włączył się aktywnie w „Zbiórkę wydawnictw Świata Książki i Bellona” zorganizowaną wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. Akcja spotkała się z żywym zainteresowaniem mediów, jak i czytelników, do których została skierowana i potrwa przez najbliższych kilka tygodni Dotychczas na zakup żywności i środków higienicznych udało się zebrać 10 575 zł.

#solidarnizUkrainą