Zapowiedź

31,50 

W objęciach mroku (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Katarzyna Rosłan

Formaty

epub, mobi

EAN

9788368218206

Data wydania

2024-07-31

Podziel się

Emily McPhee wpadła w szpony potwora…

Pomimo opieki, jaką otoczył dziewczynę jej chłopak, Seth Connors, a także jego koledzy z policji, psychopatyczny Jimmy Lasko więzi Emily w swojej piwnicy. Dziewczyna jest przerażona jego dziwacznym zachowaniem. Na domiar złego mężczyzna wysyła Sethowi link, na którym uwiecznił warunki, w jakich przetrzymuje Emily. Pomimo wsparcia policji i FBI mężczyzna jest bezradny, mimo to jednak podejmuje kolejne starania, by ją odnaleźć.

Wolność słono kosztuje, a bezpieczeństwo to tylko złudzenie…

Choć Emily w końcu ucieka z piwnicy, jej życie w dalszym ciągu jest zagrożone. Podczas uwięzienia nabrała podejrzenia, że Lasko nie pracuje sam. Dziewczyna wie, że psychopata dołoży wszelkich starań, żeby ją odzyskać, i że tym razem nie cofnie się przed niczym. A jeśli faktycznie ktoś mu pomaga, to nie może być pewna, komu wolno zaufać.

Nie da się wieść normalnego życia, kiedy więzy rodzinne boleśnie nas krępują.

Seth uświadamia sobie, że ich znajomość może narazić Emily na większe niebezpieczeństwo, dlatego – ku jej rozpaczy – usuwa się z jej życia. Na domiar złego jej matka powraca z kolejnej podróży po świecie i próbuje zjednać sobie wszystkich… za wyjątkiem córki.

Niekiedy wszystkie elementy układanki stają się wyraźne dopiero wtedy, gdy przyjrzysz się im z bardzo bliska…

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „W objęciach mroku (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *