99,90 

Potęga podświadomości (edycja kolekcjonerska)

Autor

Tłumaczenie

Ewa Westwalewicz-Mogilska

Typ okładki

twarda

Wymiary

170×250

EAN

9788382891409

Liczba stron

336

Data wydania

2023-09-12

Podziel się

Edycja limitowana z barwionymi kartkami.

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy’ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.

Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Potęga podświadomości (edycja kolekcjonerska)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *