36,90 

Matka jej córki

Wydanie: Książka
Autor

Tłumaczenie

Grażyna Woźniak

Typ okładki

miękka

Wymiary

135×215

EAN

9788381393775

Liczba stron

384

Data wydania

2020-04-15

Podziel się

Wstrząsający thriller psychologiczny, olśniewający literacki debiut o dwóch nieznajomych, tym, co je połączyło, oraz okrutnej cenie, jaką płacimy za obsesje.

Lana Stone nigdy nie uważała siebie za stalkerkę – lecz pewnej nocy, wiedziona impulsem, podąża ulicami nowojorskiej dzielnicy Upper West Side za kobietą, której twarz wydaje jej się znajoma. Jej cel? To anonimowa dawczyni jajeczka, które zostało wybrane przez agencję; tego, dzięki któremu została matką. Żądna wiedzy Lana planuje jedynie przyjrzeć się kobiecie z bezpiecznej odległości. Lecz zbieg okoliczności stawia je twarzą w twarz i niespodziewanie rodzi się między nimi przyjaźń.

Katya, studentka z Kolumbii, jest pierwiastkiem yin, dopełniającym yang Lany, impulsywnym wolnym duchem, żyjącym na krawędzi. Daje pragmatycznej Lanie oddech, świeże powietrze i pozwala jej oderwać myśli od rozstania z ojcem dziecka. Lecz nagle, tak nagle jak się pojawiła w życiu Lany, Katya znika. A Lana prawdopodobnie widziała ją ostatnia. Postanawia dowiedzieć się, co się stało z kobietą, której tak wiele zawdzięcza. W tym celu zgłębia przeszłość Katyi, lecz policja zaczyna podejrzewać, że jej motywy nie są szczere. Tymczasem odkrywane sekrety przytłaczają Lanę… Mają moc zmieniania wszystkiego, co jak sądziła wie o tych, których kocha najbardziej…

„Powieść, od której nie oderwiesz oczu. Napiętnowana obsesją i sekretami. Niezwykły debiut.”

— Megan Miranda, autorka bestsellera Miasteczko kłamców

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Matka jej córki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *