49,90 

Gdy życie zsyła hipopotama

Wydanie: Książka
Autor

Tłumaczenie

Urszula Ruzik-Kulińska

Typ okładki

miękka

Wymiary

135×215

EAN

9788381399746

Liczba stron

416

Data wydania

2023-06-14

Podziel się

Niezwykła saga, inspirowana historią szalonej rodziny autorki, do której prawa natychmiast sprzedano do osiemnastu krajów, błyskawicznie podbiła serca czytelników i światowe listy bestsellerów oraz zdobyła nominacje do licznych prestiżowych nagród literackich. Tętniąca życiem powieść o poszukiwaniu miłości stulecia, doświadczaniu straty i drugich szansach.

Nieśmiała malarka Esther nieudolnie walczy o miano „przełomowej artystki, najlepszej w rodzinie”. Władcza, zielonooka diwa Olga, zwana kolibrem północy, łamie serca, marząc o stabilizacji. Dla miłości gotowa jest zaprzedać duszę. Najstarsza z sióstr, Filippa niepewnie przemierza świat, lecz ma wielkie marzenia. Chce zostać pierwszą astronautką na świecie.

Ich babcia, drobniutka rosyjska artystka Warinka, od kiedy na własne oczy zobaczyła, jak jej kochanek znika w paszczy hipopotama, nie wierzy w cuda. Lecz niech Bóg ma w opiece tego, kto chciałby stanąć jej na drodze.

Od krętych uliczek Kopenhagi, przez scenę paryskiej opery, po mroźne krajobrazy Petersburga podążamy za tą niezwykłą rodziną, wraz z nią marząc o uczuciu jak w „Pieśni nad Pieśniami”.

Międzynarodowe wyrazy uznania dla powieści „Gdy życie zsyła hipopotama”:

Kocham w tej książce wszystko. Dziękuję za rozrywkę światowej klasy.

(Sara Blaedel, Dania)

Zniewalający czarny humor i barwna lingwistyczna finezja odbierają mowę.

(BTJ, Szwecja)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gdy życie zsyła hipopotama”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *