37,90 

Dziewczyna z wyspy zapachów (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Tomasz Wyżyński

Formaty

epub, mobi

EAN

9788368068962

Data wydania

2024-07-03

Podziel się

Jej piękno było surowe zabijało z taką samą łatwością, co zachwycało

Wzruszająca, klimatyczna powieść o magii dzieciństwa, utracie i odnalezieniu rodziny, o tym, jak aromaty wywołują wspomnienia mogące kształtować życie.

Emmeline mieszka na odludnej wyspie z ojcem, który uczy ją poznawać zmysłami świat natury. Nie wyjaśnia pochodzenia maszyny wytwarzającej tajemnicze zapachy przechowywane w szklanych buteleczkach w szufladkach na ścianach domu. Dziewczyna rośnie, jej ciekawość również. Pewnego dnia nieprzewidziane wypadki rzucają ją w prawdziwy świat, którym rządzą miłość, zdrada, ambicja i zemsta. Emmeline musi zrozumieć przeszłość i odkryć sekrety swojego pochodzenia. W czasie tych poszukiwań przekracza granice własnej wyobraźni i na nowo poznaje własne serce.

Dziewczyna z wyspy zapachów, urzekająca i nasycona emocjami, analizuje prowokacyjne piękno aromatów mogących ujawniać ukryte prawdy, prowadzić nas do osób, których szukamy, a nawet pomóc odnaleźć drogę do domu.

Fascynujące studium, jak aromaty wpływają na ludzkie zachowania i próby odnalezienia własnej tożsamości. Misternie skonstruowana książka o dorastaniu napisana liryczną, zapadającą w pamięć prozą, niezwykła przygoda w krainie zapachów.

„Kirkus Reviews”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dziewczyna z wyspy zapachów (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *