49,90 

Zapomniane na śmierć (audiobook)

Wydanie: Audiobook
Autor

Tłumaczenie

Bogumiła Sabina Nawrot

Lektor

Anna Matusiak

Długość nagrania

11 godz. 35 min

Formaty

MP3/ZIP

EAN

9788368109276

Data wydania

2024-03-11

Seria

Podziel się

W najnowszej powieści z bestsellerowej serii New York Times detektyw z wydziału zabójstw Eve Dallas przeszukuje mroki przeszłości, aby znaleźć zabójcę.

Ciało pozostawiono w śmietniku jak śmieci, ofiarą była kobieta bez stałego adresu zamieszkania, znana z oferowania papierowych kwiatów w zamian za drobne i informowania gliniarzy o wszelkich wykroczeniach, których była świadkiem na ulicy. Ale nigdzie nie można znaleźć notatnika, w którym zapisywała informacje na temat bezdomnych i przestępców.

Eve zostaje wezwana na pobliski plac budowy, aby obejrzeć więcej szczątków — w tym przypadku sprzed dziesięcioleci, ozdobionych złotą biżuterią i eleganckimi ubraniami — odkrytych podczas niedawnych prac budowlanych. Nie jest szczęśliwa, gdy zdaje sobie sprawę, że miejsce zbrodni należy do jej męża, Roarke’a – nie powinno to jej dziwić, ponieważ irlandzki miliarder jest właścicielem sporej części Nowego Jorku. Teraz Eve musi wejść w złożony świat rozwoju nieruchomości, historii rodziny, podejrzanych transakcji i szokujących sekretów, aby stało się zadość sprawiedliwości, by pomścić zmarnowane życie dwóch kobiet.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zapomniane na śmierć (audiobook)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *