44,90 

So Close

(2 opinie klienta)
Wydanie: Książka
Autor

Tłumaczenie

Danuta Śmierzchalska

Typ okładki

miękka

Wymiary

135×215

EAN

9788382897876

Liczba stron

432

Data wydania

2024-02-14

Podziel się

Światowy bestseller o wielomilionowym nakładzie.

Sylvia Day, popularna autorka bestsellerowej sagi Crossfire, fenomenu wydawniczego ze szczytu rankingów „New York Timesa”, powraca z długo wyczekiwaną, zupełnie nową, namiętną historią miłosną.

So Close to pełna zwrotów akcji zmysłowa powieść o skrywanych tajemnicach i granicy między miłością a obsesją.

Pogrążony w żałobie Kane Black na jednej z ulic Manhattanu spostrzega kobietę łudząco podobną do zmarłej kilka lat wcześniej żony. Przyjmuje ją do swojego penthouse’u, zapewnia ochronę, spełnia wszystkie życzenia i jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Jednak otaczające go trzy najbliższe mu osoby: Amy, Aliyah i Lily, zrobią wszystko, by za wszelką cenę osiągnąć swoje cele.

Nie można wierzyć wszystkim, ale czy można zaufać komukolwiek?

2 opinie dla So Close

 1. Women_books

  „So close”

  Znacie serie Cross? Dla mnie jest to jedna z pierwszych serii z którą zaczęłam czytać erotyki i bardziej pikantne romanse. Dlatego gdy zobaczyłam że nowa książka autorki pojawia się w księgarniach, musiałam to przeczytać. I powiem szczerze że jestem zachwycona!! Ahh jakie to było dobre. To nie jest zwykły romans. Tu mamy wieloosobowa narrację i złożona fabułę. Tu każdy szczegół jest ważny aby zrozumieć co się dzieje. Jest tak wiele tajemnic, trudnych relacji a to wszystko podkręca zainteresowanie i adrenalinę.
  Jeśli miałabym określić bohaterkę Lily, to bym powiedziała „zabójcze piękno”. Ta kobieta jest wprost idealna. Niezwykłą urodą, sposób wysławiania oraz styl który jest nie do podrobienia. Można by powiedzieć że klejnot w ludzkiej postaci. Jednak czy na pewno?
  Obsesja która ma Kane na punkcie zmarłej żony jest wprost przerażająca, jednak nie bardziej niż to że jego żona żyje. Jednak minęło parę lat, a ludzie się zmieniają. Czy Lily jest ta sama kobieta co wcześniej? Dlaczego uciekała gdy on rozpoznał ją na ulicy? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi.
  Tak jak wspomniałam ta historia nie należy do łatwych. Tu każdy szczegół ma znaczenia a złożona fabuła skutecznie nakręca emocje i adrenalinę. Styl autorki jest genialny, a książkę czyta się z ogromnym zainteresowaniem. Ahh takich książek aż chce się więcej. Wprost wypatruje kolejnego tomu bo zostało tak wiele tajemnic i czuję że ta historia jeszcze nie raz może zaskoczyć.
  Polecam 🖤

 2. Mama, żona – KOBIETA

  Kane i Lily bardzo się kochali, a on był dla niej zupełnie inny niż dla pozostałych. Kiedy kobieta wypływała łódką na morze, nic nie zapowiadało tragedii, jaka się stała. Ona z tej wyprawy nigdy nie wróciła, znaleziono szczątki jej łódki, a ją uznano za zmarłą. Stwierdzono, że musiała utonąć i dlatego nie znaleźli jej ciała. Kane bardzo to przeżył, teraz kobiety traktuje przedmiotowo i spotyka się tylko z takimi, które są łudząco podobne do ukochanej żony.
  Jakiś czas później zostaje znaleziona kobieta identyczna, jak była Lily. Mężczyzna zabiera ją do swojego domu i otacza opieką. Czy to będzie dobra decyzja? Co takiego działo się z kobietą od momentu zaginięcia do momentu odnalezienia? Jak potoczą się dalsze losy Kanea i Lily? Jakie tajemnice i sekrety ukrywają bliskie ich bliscy?

  Wiem, że zarys historii jest bardzo skromny, jednak nic więcej nie mogę wam zdradzić. Jakie mam wrażenia po przeczytaniu książki? Muszę przyznać, że trochę mieszane. Z jednej strony fabuła była naprawdę fajna, pełna tajemnic, sekretów. Jednak z drugiej książka wymagała ode mnie bardzo dużego skupienia, przez co nie czułam lekkości podczas czytania. Mnie tej lekkości trochę brakowało i nie będę ukrywać, że dwa razy zgubiłam się we wszystkim (syn lekko mnie rozproszył, zadając pytanie, jednak to się często zdarza, kiedy czytam i zazwyczaj nie sprawia to jakichś problemów).

  Książkę czytamy z perspektywy kilku bohaterów. Według mnie są oni dość ciekawi, dobrze wykreowani. Mają wady i zalety, jednak ja wolę takich, są bardziej realistyczni.

  „So Close” to książka, co do której mam mieszane uczucia. Z jednej strony ani trochę nie żałuję jej przeczytania i podobała mi się, z drugiej brakowało mi w niej lekkości.

  Recenzja pojawiła się również na moim blogu – Mama, żona – KOBIETA

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *