99,99 

Podróżniczka

Wydanie: Książka
Edycja: standardowa
Autor

Tłumaczenie

Agata Puciłowska, Ewa Pankiewicz, Justyna Kotlicka, Małgorzata Tougri

Typ okładki

miękka

Wymiary

145×205

EAN

9788365928429

Liczba stron

952

Data wydania

2021-09-15

Seria

Podziel się

Wspaniała zabawa… fantastyczne przygody… romans… seks… Idealna lektura, by oderwać się od rzeczywistości! „San Francisco Chronicle”
Soczysta, obrazowa, zmysłowa proza, pełna szczegółów historycznych i humoru „Library Jorunal”

Jest rok 1746. Szesnastego kwietnia armia króla Jerzego II rozgromiła wojska Karola Edwarda Stuarta w bitwie pod Culloden w Szkocji. Po walce Anglicy przeczesali pole bitwy, dobijając rannych. Większość tych, którzy przeżyli, stracono w Anglii, a tysiąc jeńców sprzedano jako niewolników do pracy na amerykańskich plantacjach bawełny.

Rok 1968. Claire, zagłębiając się w dokumenty z epoki i drżąc o Jamiego, usiłuje odgadnąć koleje jego losu. Czy „Czerwony Jamie” przeżył masakrę pod Culloden? Tak właśnie przypuszcza i powraca w wiek XVIII. Razem z Jamiem okrętują się na statek płynący z ładunkiem na Karaiby. Po niezwykle niebezpiecznej podróży morskiej, licznych przygodach i ucieczkach, docierają do brzegu nieznanego lądu. Okazuje się, że przybyli do Nowego Świata…

Diana Gabaldon, biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata i rozeszły się w łącznym nakładzie 18 milionów egzemplarzy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podróżniczka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *