44,00 

Elizabeth Finch (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Bartłomiej Zborski

Formaty

epub, mobi

EAN

9788382890440

Data wydania

2023-06-28

Podziel się

Książka, która odmieni twój sposób postrzegania świata.

Intelektualny balsam na współczesne zabiegane dusze. Bestseller „Sunday Timesa”, autorstwa światowej sławy brytyjskiego pisarza Juliana Barnesa, zdobywcy Nagrody Bookera.

Zniewalający. „Sunday Times”

Oryginalny. „The Times”

Prowokacyjny. „Sunday Telegraph”

Elizabeth Finch to nauczycielka, myślicielka i inspiracja – niezmiennie rygorystyczna, lecz zawsze życzliwa. Obdarzona pełną troski empatią, nakłaniała uczniów, by rozwijali konstruktywne idee i odkrywali źródła autentyczności. Nie jest to jednak tylko książka o wyjątkowej postaci ze świata nauki. Autor tak zestawia fakty, że poznając jej niezwykle wnikliwy umysł, pasję do logicznego myślenia i filozoficzne wywody – zadajemy sobie pytania o współczesne priorytety.

To coś więcej niż powieść. To pełen miłości hołd dla filozofii, uważna ocena historii, zaproszenie do samodzielnego myślenia. To chwila refleksji i zachęta do przyjrzenia się założeniom, które czynimy w życiu.

Liryczna, przemyślana i intrygująca eksploracja miłości, żalu i zbiorowych mitów historii. Barnes dodał kolejny niezwykły tytuł do swojego zdumiewająco niezwykłego dorobku. „Booklist”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elizabeth Finch (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *