36,00 

Strażnik kłamstw (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Alina Siewior-Kuś

Formaty

epub, mobi

EAN

9788382890365

Data wydania

2023-05-17

Podziel się

Błyskotliwa opowieść o miłości, niebezpieczeństwie, odwadze i zdradzie pióra autorki międzynarodowego bestsellera „Ocalone”.

„Ekscytująca lektura. Cudowna”. Lesley Pearce

Rok 1953, południe Francji. Kruchy pokój między Zachodem a Związkiem Radzieckim wisi na włosku, pewną rodzinę zaś podzieliły tajemnice i przeciwne poglądy.

Eloise Caussade jest młodą odważną Francuzką, wychowaną w gospodarstwie zajmującym się hodowlą byki pod Arles w Camargue. Idealizuje starszego brata André, a kiedy ten opuszcza rodzinny dom, by zostać agentem CIA i w ten sposób mieć swój udział w obronie Francji, Eloise podąża za nim. Chłonie wolność w Paryżu, jej świat ożywa.

Wszystko się zmienia, kiedy André zostaje ranny w rezultacie poczynań Eloise. Niezdolny do pracy, wraca do rodzinnego domu, a Eloise, dręczona poczuciem winy i odpowiedzialności za jego kalectwo, rusza na poszukiwanie osoby, która próbowała go zabić. Nieustępliwie ściga człowieka, który zdradził jej brata i ojczyznę, równocześnie ucząc się patrzeć inaczej na bliskich sobie ludzi i samą siebie. Nie wie, komu może zaufać. Kto pracuje dla wywiadu, kto nie? I po której stronie opowiada się jej rodzina?

„Elektryzująca intryga… Szybkie tempo, złowieszcze podteksty”. The Times

„Absolutnie porywająca”. Elle

„Doskonała lektura eskapistyczna”. Marie Claire

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strażnik kłamstw (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *