35,00 

Cipher (e-book)

Wydanie: E-book
Autor

Tłumaczenie

Szymon Kołodziejski

Formaty

epub, mobi

EAN

9788382890662

Data wydania

2023-08-23

Podziel się

Thriller bestseller „Wall Street Journal”, którego autorka ukończyła FBI National Academy w Quantico i dowodziła jednostką specjalną. Jej książki sprzedają się w milionach egzemplarzy i zdobywają liczne nagrody. Zostały przetłumaczone na 22 języki.

MALDONADO to pisarka, którą warto obserwować. Gdy czytasz jej książki, nie masz wątpliwości, że jej wiedza płynie z praktyki.

„Publishers Weekly”

Thriller Szyfr zajął odpowiednio drugie i trzecie miejsce na listach bestsellerów Kindle Store Amazon.co.uk oraz Amazon.com! Powieść została zekranizowana przez Amazon Studio. W główną rolę – Niny Guerrery – wcieliła się znakomita Jennifer Lopez.

Nina Guerrera w wieku szesnastu lat wymknęła się z rąk seryjnego mordercy. Jedenaście lat później staje się rozpoznawalna, gdy nagranie wideo z jej starcia z napastnikiem zostaje udostępnione w sieci, i zyskuje rzeszę fanów, którzy podziwiają jej odwagę oraz siłę. Ogląda je także porywacz Niny i ponownie obiera ją za cel. Kobieta szybko zdaje sobie sprawę, że tylko ona – jedyna osoba, która go poznała – może powstrzymać ten koszmar.

Ocalona przed brutalną zbrodnią, konfrontuje się ze swoimi lękami, polując na seryjnego mordercę. Jest tu wszystko: analiza kryminalistyczna, brutalna akcja i twarda bohaterka, która stawia czoła ostatniemu mężczyźnie na ziemi, którego chce ponownie spotkać.

„Kirkus Reviews”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Cipher (e-book)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *