Zapowiedź

29,90 

Wybacz mi

Autor

Typ okładki

miękka

Wymiary

125×200

EAN

9788381394260

Liczba stron

240

Data wydania

2023-01-25

Podziel się

Autorka międzynarodowego fenomenu literackiego, jednego z najważniejszych dzieł dwudziestego wieku – „Monologów waginy” – przełożonego na czterdzieści osiem języków i zaprezentowanego w ponad stu czterdziestu krajach, powraca z tekstem, w którym rozlicza się z doznaną w dzieciństwie traumą.

Laureatka Tony Award, aktywistka ruchu feministycznego, umieszczona przez „Newsweek” na liście „150 kobiet, które zmieniły świat”, a przez „The Guardian” zaliczona do „100 najbardziej wpływowych kobiet”, przez większość życia czekała na przeprosiny. Wykorzystywana seksualnie i dręczona fizycznie przez ojca, Eve przez długie lata bezskutecznie pragnęła uczciwego rachunku sumienia ze strony tego człowieka.

Za sprawą tej książki Eve pomaga kobietom, które doświadczyły przemocy, uwolnić się od demonów przeszłości. Niezwykła i oryginalna książka „Wybacz mi” jest przejmująco wnikliwym spojrzeniem na to, jak, głęboko zranieni przemocą seksualną, możemy się odrodzić i ozdrowieć.

„Oto przewodnik dla tych, którzy nie doczekali się przeprosin, na jakie zasłużyli, i dla tych, którzy wiedzą, że muszą się jeszcze na nie zdobyć.”
Kimberle Crenshaw

„Jedna z najbardziej oryginalnych i najgłębszych książek dekady, zdolna przeobrazić każdego, kto doznał krzywdy ze strony bliskiej osoby. Dwadzieścia pięć lat temu Eve Ensler zmieniła sposób myślenia kobiet o ich ciałach. Teraz zmieni sposób, w jaki wszyscy myślimy o swoich duszach”
Johann Hari

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wybacz mi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *