Cyrk nocy (książka audio)

Sugerowana cena detaliczna: 29,90 PLN

ISBN: 978-83-2730-109-3

Data wprowadzenia: 16-10-2012

Oprawa: etui

Liczba stron: 2

Kategorie:

OPIS

Rozgrywająca się w zaczarowanym cyrku u schyłku dziewiętnastego wieku powieść Erin Morgenstern to magiczna, ponadczasowa historia miłosna.


"Porywający debiut. Cyrk nocy wciąga czytelnika do świata zarazem mrocznego i oszałamiającego,

spójnego i eterycznego".

Tea Obreht, autorka "The Tiger's Wife"


"Cyrk nocy to baśń podszyta niesamowitą wyobraźnią… Jest kunsztownie napisana i pełna alegorycznych interpretacji, powoli, acz bezlitośnie budowane napięcie dodaje jej nieodpartego uroku. Magiczna lektura".

Katherine Dunn, autorka "Jarmarku odmieńców"


Witajcie w Le Cirque des Reves: w namiotach w biało-czarne paski czekają was niezwykłe przeżycia, można się tam zgubić w gąszczu chmur, przechadzać po bujnym ogrodzie z lodu i podziwiać, jak wytatuowana kobieta guma wciska się do szklanego pudełka. W tym świecie iluzji rozgrywa się zaciekła rywalizacja - pojedynek dwojga magików, Celii i Marca, których od dzieciństwa szkolili właśnie w tym celu władczy nauczyciele. Rywale nie wiedzą, że w tej grze może być tylko jeden zwycięzca, a cyrk jest areną niecodziennej bitwy, w której bronią jest wyobraźnia. Kiedy zaś Celia i Marco dadzą się ponieść uczuciu, ich mistrzowie zdecydują się na bezwzględną interwencję.


Czas trwania: 15 godz. 8 min.

Czyta: Maria Peszek