15 minut do szczęścia

Richard Nicholls

Sugerowana cena detaliczna: 36,90 PLN

ISBN: 978-83-8031-357-6

Data wprowadzenia: 13-02-2019

Oprawa: oprawa zintegrowana

Liczba stron: 272

Kategorie: poradniki, rozwój osobisty

OPIS

RICHARD NICHOLLS - Twórca najlepszego w Zjednoczonym Królestwie podcastu poświęconego zdrowiu psychicznemu (ponad 5 milionów wyświetleń).

15 MINUT DO SZCZĘŚCIA - Proste codzienne ćwiczenia, które pomogą Ci być jak najlepszym sobąCzy chciałbyś czuć się szczęśliwszy i bardziej spełniony… ale z trudem znajdujesz czas na to, by skupić się na sobie? A co byś powiedział na to, żeby dzięki kilku minutom dziennie odkryć sekret szczęścia?Richard Nichols od dziesięcioleci pomaga ludziom być szczęśliwymi. Za pośrednictwem przebojowego podcastu zatytułowanego Motivate Yourself oraz praktyki zarejestrowanego psychoterapeuty oferuje skuteczne rozwiązania dla rzeczywistych problemów życiowych.

W swojej pierwszej książce dzieli się z nami sprawdzonymi, krótkimi, prostymi ćwiczeniami, które zajmują co najwyżej kwadrans, dzięki czemu można je uwzględnić w ciągu dnia, a które sprzyjają szczęściu i dobremu samopoczuciu.

Rozprawia się z powszechnie utrzymywanymi mitami i błędnymi koncepcjami, analizuje z naukowej perspektywy, co się sprawdza, a co nie, jeśli chcemy być szczęśliwsi i raz na zawsze polepszyć swoje życie.Znajdź swoje szczęśliwsze ja i bądź jak najlepszym sobą wraz z Richardem Nichollsem.