Krótki sznur

Matthew FitzSimmons

Sugerowana cena detaliczna: 36,90 PLN

ISBN: 978-83-8031-543-3

Data wprowadzenia: 01-03-2017

Oprawa: okładka miękka

Liczba stron: 400

Kategorie: kryminał i sensacja, thriller

OPIS

Przed dziesięcioma laty zaginęła Susan, córka Benjamina Lombarda, obecnie wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych ubiegającego się o fotel w Białym Domu. Była najbardziej poszukiwaną osobą w historii Ameryki, mimo to nie została odnaleziona.Dla Gibsona Vaughna, legendarnego hakera i żołnierza piechoty morskiej, ta sprawa ma charakter osobisty, ponieważ Susan była dla niego jak siostra. W dziesiątą rocznicę jej zaginięcia były szef ochrony wiceprezydenta, zdobywszy nowe dowody, prosi Vaughna o pomoc w tajnym śledztwie.


Gibsonowi na drodze stają potężni, bezlitośni gracze, którzy zrobią wszystko, żeby go uciszyć.Matthew FitzSimmons urodził się w Illinois, a wychował w Londynie. Obecnie mieszka w Waszyngtonie, gdzie od ponad dziesięciu lat uczy literatury angielskiej i teatrologii w prywatnej szkole średniej. Krótki sznur jest jego debiutancką powieścią.FitzSimmons wymyślił odrażającego socjopatę.

„The Washington Post”.Ta elektryzująca powieść zaczyna się od obiecującego tropu w sprawie zaginionej przed laty córki wiceprezydenta, a potem, gdy pojawiają się coraz to nowe teorie spiskowe, obłudni politycy oraz szukający zadośćuczynienia skompromitowany haker, jej akcja przyspiesza jak obłąkana kolejka górska. Trzymajcie się; miłej jazdy!

„People”