Lodowata pustka

Sugerowana cena detaliczna: 34,90 PLN

ISBN: 978-83-8031-402-3

Data wprowadzenia: 14-09-2016

Oprawa: okładka miękka

Liczba stron: 472

Kategorie:

OPIS

Długo oczekiwany powrót śledczego Jonathana Stride’aPewnej nocy szesnastoletnia Catalina Mateo zjawia się nieoczekiwanie w domu detektywa Jonathana Stride’a, ociekając wodą po desperackim skoku do lodowatego Jeziora Górnego. W przemoczonym i poplamionym krwią ubraniu Cat relacjonuje swoją ucieczkę przed nieznanym prześladowcą.

Stride postanawia zaufać dziewczynie, choć na tę decyzję może mieć wpływ pamięć o jej matce. Detektyw wciąż obwinia się, że nie zdołał zapobiec morderstwu swojej przyjaciółki.


Czy Cat mówi prawdę? Czy można zaufać dziewczynie, która od śmierci matki włóczy się po ulicach mroźnego Duluth, a teraz śpi z kuchennym nożem pod poduszką? Czy Stride powinien się bać o tę ciężko doświadczoną dziewczynę, czy raczej bać się jej?Wiarygodni bohaterowie, mordercze napięcie i zadziwiające zwroty akcji stawiają Briana Freemana w jednym rzędzie z mistrzem kryminału psychologicznego,
Harlanem Cobenem.

„Daily Mail"Mistrzowska powieść napisana przez fenomenalnego autora. Ten wciągający, świetnie skonstruowany i budzący emocje thriller psychologiczny z doskonale
zarysowanymi postaciami trzyma czytelnika w napięciu jeszcze długo po lekturze.

Teri Davis, Mysteries Galore.comPrzyhamuj, nordycka literaturo noir.

Samą surowością zimowych krajobrazów oraz mroźnych pustkowi jakże modne ostatnio skandynawskie powieści sensacyjne nie mogą konkurować z atmosferą zamierającej żeglugi i podupadającego górnictwa miasta Duluth w Minnesocie.

Connie Fletcher


Znakomity thriller.

„San Francisco Book Review”Brian Freeman – amerykański autor bestsellerowych kryminałów psychologicznych przetłumaczonych na 20 języków i sprzedawanych w 46 krajach.
Nakładem Świata Książki ukazały się m.in.: Twarze zła, Rozebrana, Osaczeni, Podglądacz.