Plan na życie

Sugerowana cena detaliczna: 34,90 PLN

ISBN: 978-83-8031-293-7

Data wprowadzenia: 03-08-2016

Oprawa: okładka miękka

Liczba stron: 360

Kategorie:

OPIS

Znalezienie miłości po raz pierwszy jest darem. Kiedy młoda wdowa Kate Waithman znajduje ją po raz drugi, zdaje sobie sprawę, jak wielkie miała szczęście.
Kate, muzykoterapeutka z Nowego Jorku, właśnie zaręczyła się z przystojnym, odnoszącym sukcesy mężczyzną. Otwiera się przed nią szansa na wspaniałe życie. Na przeszkodzie jednak stają dziwne, niespokojne sny o pierwszym mężu, które nagle zaczynają ją nawiedzać. W tych snach mąż Kate żyje, nie zginął dwanaście lat temu, a w dodatku mają córkę Hannah. Obrazy i uczucia są tak żywe, że Kate zastanawia się, co mogą oznaczać. Czy Patrick próbuje jej coś przekazać? A może po prostu ona boi się skorzystać z drugiej szansy na szczęście?

Powoli senny świat dostarcza Kate rozmaitych wskazówek. Gdy łączy je ze sobą, odkrywa nieoczekiwaną prawdę.Zajmująca lektura, napisana w dobrym tempie i z czułością.

„Kirkus Revievs”Kristin Harmel pisze z taką intuicją i sercem, że bohaterowie jej książek zostaną z wami na długo po zakończeniu lektury.

Emily Giffin, autorka bestsellerów „New York Timesa”Kristin Harmel jest autorką powieści dla kobiet i dla młodzieży, które zostały przetłumaczone na wiele języków. W Polsce nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazała się jej powieść Słodycz zapomnienia. Od 2000 roku pracuje jako dziennikarka dla magazynu „People”. Mieszka w Orlando na Florydzie.