Cmentarzysko

Sugerowana cena detaliczna: 39,90 PLN

ISBN: 978-83-7943-800-6

Data wprowadzenia: 24-09-2014

Oprawa: okładka miękka

Liczba stron: 464

Kategorie:

OPIS

W spokojnym mieście Grand Rapids w Minnesocie z sypialni okazałego domu nad jeziorem znika dziecko. Czy dziewczynka została porwana, czy też jej ojciec ukrywa straszliwą tajemnicę?

Tego samego wieczoru młoda policjanta gubi drogę we mgle i przypadkowo staje się świadkiem przerażającej zbrodni. Sadystyczny morderca postanawia włączyć ją do swojej zabójczej rozgrywki.

Porucznik Jonathan Stride i jego zespół muszą działać bardzo szybko, jeśli chcą uratować dziecko i powstrzymać szerzącą się plagę zabójstw. Wraz z nadejściem zimy Stride uświadamia sobie, że każde zasypane śniegiem pole może się stać kolejnym cmentarzyskiem.

Porucznik wnika coraz głębiej w rozległą sieć oszustw i pożądania, a jednocześnie napotyka coraz większe trudności ze strony ludzi, którym stara się pomóc. Jak daleko ośmieli się posunąć matka, by ocalić dziecko i co zrobi zdesperowana policjantka, ratując własne życie?

Brian Freeman - amerykański pisarz znany czytelnikom m.in. z bestsellerowych kryminałów:  "Twarze zła", "Rozebrana", "Osaczeni", "Podglądacz".